Föremål som liknar ikoner
9355 Ikoner
2 st, 1800-tal, 31x27 - 32x27 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 31 juli 2023
4269 Ikoner
2 st, modell äldre, 18x14 ca
Såld: 1.900 kr
Såldes den 6 mars 2023
5246 Ikoner
metall, 7 st. Höjd: 6-17 cm
Såld: 1.600 kr
Såldes den 29 augusti 2022
5247 Reseikoner
2 st, metall. Höjd: 6,5-17 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 29 augusti 2022
5245 Ikoner
3 st. Höjd: 9-13 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 29 augusti 2022
1040 Ikoner
Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 48x50 cm
Såld: 3.600 kr
Såldes den 4 juli 2022
1041 Ikoner
Ett par, 1800-tal, Ryssland, olja på pannå, 31x49 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 13 juni 2022
7473 Reseikoner
7 st, Ryssland, Brons / emalj. Höjd: 6-12 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 maj 2022
4105 Ikoner
3 st, yttermått inklusive ram: 9-7cm-18x26cm
Såld: 400 kr
Såldes den 17 januari 2022